מאמרים - Nogasite

מידע חיוני לבעלי עסקים קטנים ובינוניים

מכף רגל ועד ראש – הייחודיות של תאורת חוץ, אפ אנד דאון

ישראל דושי

עד לפני זמן לא רב, גופי תאורה צמודי קיר כיכבו בעיקר בחלל הפנים-ביתי – בסלון, במטבח ובמבואות. כיום, הארת חזיתות, מרפסות, חצרות וגינות בבתים פרטיים, חומות בניינים ואולמות אירועים – מקבלת יותר ויותר את החשיפה וההכרה הראויה: גופי תאורת חוץ צמודי קיר הם חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהחדשנות ומהעיצוב של כל מבנה.

בין הגופים למשפחת תאורת החוץ, נכללת קטגוריה של גופי תאורה בעלי שיטת הארה ייחודית ואלגנטית, שהפכה למבוקשת ביותר בתחום תאורת החוץ. היא עיצובית, היא ברורה, היא מושלמת – מכף רגל ועד ראש. אין פלא שהיא נקראת בשם המחייב: תאורת חוץ אפ אנד דאון. מה מייחד אותה?

להוקיר את הקיר 

ממש כמו השם הברור, היתרון והמאפיין של גוף תאורת חוץ UP&DOWN הוא היכולת שלו לכסות שטחי הארה בצורה מקסימלית בשני כיוונים – כלפי מעלה וכלפי מטה. אפשרות הארת קיר בזוויות הארה משתנות של 15-120 מעלות, יוצרת שליטה מלאה על כמות האור "הנזרקת" על האובייקט, ומאירה אותו באלמנטים עיצוביים מחמיאים. ערך מוסף חשוב הוא טווח היעילות האורית הגבוה, שנע בין 100-120Lm/W. כך, כל קיר, כל עמוד וכל חומה מקבלים את ההבלטה הדקורטיבית בסינכרון מושלם עם סביבת התאורה ועם האווירה המתאימה.  

מעצם העובדה שגופי תאורת חוץ חשופים לאקלים ישראלי קשוח ולא יציב, הם חייבים להיות מוכנים לקראת כל תנאי מזג אוויר עם הגנה מיטבית ועם הספק שעות עבודה גבוה במיוחד. צמודי הקירUP &DOWN נענים לאתגר ללא בעיות. הם בדרגת אטימות גבוהה הנעה בין  IP54ועד לדרגת אטימות IP65, כך שכל נזקי אבק, לחות ושמש אינם משפיעים עליהם.

ומה באשר לשעות העבודה שלהם?

גופי ה- UP &DOWN מתוצרת ניסקו מצטיינים באורך חיי תאורה גבוהים במיוחד, המגיעים לכ-50 אלף שעות עבודה ומבטיחים חיסכון משמעותי בצריכת החשמל. הם פשוט ממשיכים לעבוד בכל תנאי. גופי האפ-אנד דאון עשויים אלומיניום בעיצוב מינימלי ונקי, ומגיעים עד 5 שנות אחריות.

האיכות נמצאת בשם – LUTEC

גופי תאורת החוץ בכלל, וגופי UP&DOWN בפרט, הם חלק מהמגוון שמספק מותג האיכות הבינלאומי LUTEC – שמשווק ברחבי העולם ומוביל עם קו חדשנות ועיצוב מטובי המעצבים בעולם, מוגנים בפטנטים בינלאומיים, עשויים מחומרים איכותיים, עם תקינה בינלאומית וישראלית מחמירה ובקרה קפדנית.

עכשיו אפשר לשבת עם כוס הקפה שלך בחצר, במפגש לילי עם חברים על האש, באווירה נעימה עם תאורה ברורה ונטולת ריצודים ותפוקת אור חסכונית. גופי תאורת חוץ UP &DOWN של LUTEC גורמים לכל קיר ולכל חיפוי קיר לומר להם תודה על השלמות האורית; שלמות שמתחילה ונמשכת מלמעלה ועד למטה.    

קבוצת ניסקו מובילה מזה שנים את הקידמה הטכנולוגית בשוק התאורה הישראלי, עם מגוון פתרונות תאורה מתקדמים בפרויקטים מובילים. רוצים לדעת עוד על תאורת חוץ אפ אנד דאון? הקליקו כאן.  

קרדיט לתמונות: NISKO GROUP

דפדוף בין פוסטים: