המלצות - נגה-סייט

קטעים מתוך כמה מההמלצות וחוות הדעת

אומנות רב תחומית
ברצוני לשבח, להמליץ ולהודות לך נגה על כל תהליך הקמת האתר שלי עד לרגע עלייתו לאוויר ואף לאחר מכן, אותו עברתי איתך. אין מילים בפי להודות לך על הסבלנות, המקצועיות והאמינות אשר ליוו את כל התהליך. תמיד היית קשובה לכל בקשותי לתיקונים או שינויים, תמיד נענית בזמן קצר ותמיד נמצאו פתרונות לכל בעיה או בקשה. בסיום התהליך, קיבלתי הדרכה צמודה ונרחבת לפי מה שקבענו ואף יותר מכך בסבלנות ובמקצועיות. האתר נראה מעולה! לא יכולתי לצפות ליותר מזה! לסיום, אני מאחלת לכל אחד ולכל עסק לעבור את תהליך בניית האתר עבורו כפי שאני חוויתי זאת איתך במיוחד בהשוואה לנסיונות עבר הרבה פחות מוצלחים אותם חוויתי בנושא. ממליצה לכולם עלייך כבעלת מקצוע מעולה, אמינה וקשובה! רב תודות, דפנה קצור
דפנה קצור - בקרו באתר
ייעוץ ואימון למנהלים ועסקים
לאחר בדיקה וסקר שוק מאוד יסודיים. החלטתי שנוגה היא האדם המתאים ביותר לבנות ולעצב לי אתר. נוגה יצירתית ועושה כל מאמץ כדי ליצור אתר איכותי ומעניין ויש לה את היכולת לתת פתרונות רבים ומגוונים לנראות ברשת. נוגה ישרה, הגונה, ומקצועית מאוד. היא גם הדריכה אותי לגבי עדכון האתר והקידום שלו. אני ממליצה בחום על נוגה וכלל שירותי נגהסייט.
רינה קישון - בקרו באתר
מורה דרך ומרצה - רוני אהרוני
התלבטתי רבות בקשר לבניית אתר קידומי ושיווקי. בתקופת הקורונה התפניתי לבדוק אתרים רבים ושונים בתחום מומחיותי. אחרי בדיקות וחיפושים פניתי לנגה אפרתי מ"נגה סיייט". עם סיום הפרויקט אני מוצא לנכון להביע את חוות דעתי על נגה ועל האתר שבנתה. לאורך כל זמן בניית האתר, היתה לי אוזן קשבת. נגה הגיבה מהר ובמקצועיות לכל פניותי. מעל לכל, נגה תפרה אתר למידותיי אשר עונה על כל דרישותיי והן היו לא מעט - עשר קטגוריות ותתי קטגוריות שנבנו לעילא ולעילא. שביעות רצוני מהאתר ומנגה נובעים בעיקר הסיבות הבאות: מחיר הוגן, סבלנות ללקוח מנדנד, מקצועיות, מהימנות, הדרכה ומקצועיות. הנכם מוזמנים להיכנס לאתר שלי ולהתרשם. תודה לך נגה על הכול.
טיולי חוויה - בקרו באתר
בוקי נאה סיורי לילה בתל אביב
נגה פיתחה ועיצבה את האתר שלי והיא מתחזקת, מנהלת ומעדכנת את האתר כבר למעלה משבע שנים. השירות נעשה בזמן קצר ועל הצד הטוב ביותר. נגה מקשיבה בסבלנות ללקוח, מייעצת כיצד להכין את התכנים, מאפיינת, מתכננת ומציעה רעיונות יצירתיים. נגה עושה את עבודתה באהבה והמחירים נוחים בהחלט. למי שמעוניין לבנות אתר לעסק הפרטי שלו אני ממליץ בחום להיעזר בשירותיה של נגה אפרתי.
בוקי נאה כתב פלילים - בקרו באתר
עיצוב גרפי ומיתוג - רויטל גולדשטיין
אני רוצה להודות לך באופן מיוחד על העבודה הנפלאה, הסבלנות והעזרה בבניית האתר שלי. ברור לי שזה מאתגר לבנות אתר למעצבת, שמקפידה ומתעקשת על כל פסיק, אבל את עמדת בכבוד במשימה! נתת מענה לכל בעיה, גם בשעות לא שגרתיות, ותמיד במקצועיות, בחיוך ובהקשבה. היה נפלא לעבוד אתך ואני בטוחה שנמשיך לעבוד יחד גם בעתיד. תודה ובהצלחה
רויטל - brandgroup - בקרו באתר
ניהול פרויקטים בנייה - בן דרור
נוגה בנתה את האתר באופן מקצועי ומהיר, לאחר תכנון ואפיון, תוך כדי תהליך התייעצות מתמיד אתנו. תמיד בסבלנות ובהשקעה רבה ובמתן תגובה מהירה לכל פניה, תוספת או שינוי. גם כמה שנים לאחר בניית האתר, נוגה ממשיכה לייעץ לנו בנוגע לקידום ושיפור האתר ומטפלת באופן מיידי בכל פניה או בקשה לתוספת ושינוי.
טלי וגבי בן דרור- לאתר
ערכות יצירה לאירועים
נגה היקרה!  תודה זו אמנם מילה קטנה, אך בעוצמתה היא גדולה. אז תודה על תשומת הלב על המקצועיות וההתמדה. תודה על שלא התייאשת עקב כל "השיגעונות" והשינויים שלי. העיצוב המדהים וההבנה מה היו צרכיי ורצונותיי הובילו לתוצאה מקצועית ומושלמת בדיוק כמו שרציתי... אני מרוצה ויודעת שיש לי גב בכל הנוגע להפעלת האתר. אשמח להמליץ ולשבח. (כרגע לצערי העסק לא פעיל וגם האתר)
איילת טייטלבוים - גדרה
אייל אבו - מנעולן בפריסה ארצית
עבודה מדהימה, באמת! זה מה שכתב לי אייל אבו. אייל שהוא מנעולן במקצועו. לפני כ-4 שנים אייל הקים בעצמו אתר גדול אשר חולש על רשת ארצית של מנעולנים ומקודם יפה באופן אורגני. עם זאת לאחרונה (2020) אייל הבין שהוא צריך להיעזר באיש מקצוע על מנת לשפר את האתר ולעבור לתבנית עדכנית. אופיר גנון שהוא מקדם אתרים ומבין בנושא הציע לו לפנות אל Nogasite – זאת אומרת אלי – נגה אפרתי. שדרגתי את האתר לתבנית עדכנית ומתקדמת, התקנתי והגדרתי תוספים נחוצים ועיצבתי חלקים חשובים באתר בהתאמה למסכים – ולטלפון - והכול בהבנה לצרכי העסק. לסיכום אייל כתב לי את המילים שהן התמורה העיקרית להשקעתי: עבודה ממש מקצועית ויפה, תודה לך נגה.
אייל אבו 052-9252323
הקודם
הבא