המלצות - נגה-סייט

יריב יאירי - הרצאות והופעות
ברצוני להמליץ על נגה אפרתי,
שבנתה לי כבר את האתר השני: "חותר תחת"
רמה גבוהה של בניית אתרים. לא סתם אתרים גנריים.
יוצאת דופן ביכולת עיצוב.
משלבת איכות של גרפיקאית עם מומחיות בתחום בניית אתרים.
המלצה חמה.
יריב יאירי - בקרו באתר 'חותר תחת'
אומנות רב תחומית
ברצוני לשבח, להמליץ ולהודות לך נגה על כל תהליך הקמת האתר שלי עד לרגע עלייתו לאוויר ואף לאחר מכן, אותו עברתי איתך. אין מילים בפי להודות לך על הסבלנות, המקצועיות והאמינות אשר ליוו את כל התהליך. תמיד היית קשובה לכל בקשותי לתיקונים או שינויים, תמיד נענית בזמן קצר ותמיד נמצאו פתרונות לכל בעיה או בקשה. בסיום התהליך, קיבלתי הדרכה צמודה ונרחבת לפי מה שקבענו ואף יותר מכך בסבלנות ובמקצועיות. האתר נראה מעולה! לא יכולתי לצפות ליותר מזה! לסיום, אני מאחלת לכל אחד ולכל עסק לעבור את תהליך בניית האתר עבורו כפי שאני חוויתי זאת איתך במיוחד בהשוואה לנסיונות עבר הרבה פחות מוצלחים אותם חוויתי בנושא. ממליצה לכולם עלייך כבעלת מקצוע מעולה, אמינה וקשובה! רב תודות, דפנה קצור
דפנה קצור - בקרו באתר
ייעוץ ואימון למנהלים ועסקים
לאחר בדיקה וסקר שוק מאוד יסודיים. החלטתי שנוגה היא האדם המתאים ביותר לבנות ולעצב לי אתר. נוגה יצירתית ועושה כל מאמץ כדי ליצור אתר איכותי ומעניין ויש לה את היכולת לתת פתרונות רבים ומגוונים לנראות ברשת. נוגה ישרה, הגונה, ומקצועית מאוד. היא גם הדריכה אותי לגבי עדכון האתר והקידום שלו. אני ממליצה בחום על נוגה וכלל שירותי נגהסייט.
רינה קישון - בקרו באתר
יריב יאירי - אושיות הכלכלה
המלצה חמה על בנית אתרים אצל נגה אפרתי: נגה בנתה עבורי שני אתרים. הראשון בהם נקרא אושיות הכלכלה oshiot.co.il. (את השני אפרסם בקרוב ואז אמליץ עליה בשנית). אני רוצה לציין שתי נקודות בולטות לזכותה: 1. יכולת עיצוב יצירתית. האתר אינו נראה כמו כל האתרים האחרים אלא נהנה מעיצוב יחודי ובהתאמה אישית. 2. סבלנות. מכיוון שבתחילת הדרך לא ידעתי בדיוק מה אני רוצה, נאלצתי להתעכב פעמים רבות בתשובות. נגה המתינה בסבלנות ונעתרה ברצון לבקשות שינויים. על אלה ועוד, הערכתי נתונה לה ואני ממליץ עליה בחום. יריב יאירי
בקרו באתר - אושיות הכלכלה
מורה דרך ומרצה - רוני אהרוני
התלבטתי רבות בקשר לבניית אתר קידומי ושיווקי. בתקופת הקורונה התפניתי לבדוק אתרים רבים ושונים בתחום מומחיותי. אחרי בדיקות וחיפושים פניתי לנגה אפרתי מ"נגה סיייט". עם סיום הפרויקט אני מוצא לנכון להביע את חוות דעתי על נגה ועל האתר שבנתה. לאורך כל זמן בניית האתר, היתה לי אוזן קשבת. נגה הגיבה מהר ובמקצועיות לכל פניותי. מעל לכל, נגה תפרה אתר למידותיי אשר עונה על כל דרישותיי והן היו לא מעט - עשר קטגוריות ותתי קטגוריות שנבנו לעילא ולעילא. שביעות רצוני מהאתר ומנגה נובעים בעיקר הסיבות הבאות: מחיר הוגן, סבלנות ללקוח מנדנד, מקצועיות, מהימנות, הדרכה ומקצועיות. הנכם מוזמנים להיכנס לאתר שלי ולהתרשם. תודה לך נגה על הכול.
טיולי חוויה - בקרו באתר
בוקי נאה סיורי לילה בתל אביב
נגה פיתחה ועיצבה את האתר שלי והיא מתחזקת, מנהלת ומעדכנת את האתר כבר למעלה משבע שנים. השירות נעשה בזמן קצר ועל הצד הטוב ביותר. נגה מקשיבה בסבלנות ללקוח, מייעצת כיצד להכין את התכנים, מאפיינת, מתכננת ומציעה רעיונות יצירתיים. נגה עושה את עבודתה באהבה והמחירים נוחים בהחלט. למי שמעוניין לבנות אתר לעסק הפרטי שלו אני ממליץ בחום להיעזר בשירותיה של נגה אפרתי.
בוקי נאה כתב פלילים - בקרו באתר
עיצוב גרפי ומיתוג - רויטל גולדשטיין
אני רוצה להודות לך באופן מיוחד על העבודה הנפלאה, הסבלנות והעזרה בבניית האתר שלי. ברור לי שזה מאתגר לבנות אתר למעצבת, שמקפידה ומתעקשת על כל פסיק, אבל את עמדת בכבוד במשימה! נתת מענה לכל בעיה, גם בשעות לא שגרתיות, ותמיד במקצועיות, בחיוך ובהקשבה. היה נפלא לעבוד אתך ואני בטוחה שנמשיך לעבוד יחד גם בעתיד. תודה ובהצלחה
רויטל - brandgroup - בקרו באתר
ניהול פרויקטים בנייה - בן דרור
נוגה בנתה את האתר באופן מקצועי ומהיר, לאחר תכנון ואפיון, תוך כדי תהליך התייעצות מתמיד אתנו. תמיד בסבלנות ובהשקעה רבה ובמתן תגובה מהירה לכל פניה, תוספת או שינוי. גם כמה שנים לאחר בניית האתר, נוגה ממשיכה לייעץ לנו בנוגע לקידום ושיפור האתר ומטפלת באופן מיידי בכל פניה או בקשה לתוספת ושינוי.
טלי וגבי בן דרור- לאתר
ערכות יצירה לאירועים
נגה היקרה!  תודה זו אמנם מילה קטנה, אך בעוצמתה היא גדולה. אז תודה על תשומת הלב על המקצועיות וההתמדה. תודה על שלא התייאשת עקב כל "השיגעונות" והשינויים שלי. העיצוב המדהים וההבנה מה היו צרכיי ורצונותיי הובילו לתוצאה מקצועית ומושלמת בדיוק כמו שרציתי... אני מרוצה ויודעת שיש לי גב בכל הנוגע להפעלת האתר. אשמח להמליץ ולשבח. (כרגע לצערי העסק לא פעיל וגם האתר)
איילת טייטלבוים - גדרה
אייל אבו - מנעולן בפריסה ארצית
עבודה מדהימה, באמת! זה מה שכתב לי אייל אבו. אייל שהוא מנעולן במקצועו. לפני כ-4 שנים אייל הקים בעצמו אתר גדול אשר חולש על רשת ארצית של מנעולנים ומקודם יפה באופן אורגני. עם זאת לאחרונה (2020) אייל הבין שהוא צריך להיעזר באיש מקצוע על מנת לשפר את האתר ולעבור לתבנית עדכנית. אופיר גנון שהוא מקדם אתרים ומבין בנושא הציע לו לפנות אל Nogasite – זאת אומרת אלי – נגה אפרתי. שדרגתי את האתר לתבנית עדכנית ומתקדמת, התקנתי והגדרתי תוספים נחוצים ועיצבתי חלקים חשובים באתר בהתאמה למסכים – ולטלפון - והכול בהבנה לצרכי העסק. לסיכום אייל כתב לי את המילים שהן התמורה העיקרית להשקעתי: עבודה ממש מקצועית ויפה, תודה לך נגה.
אייל אבו 052-9252323
שקופית קודמת
שקופית הבאה

חוות דעת מעמוד הפיסבוק

 • ממליץ על השרות שלה בחום , מהרגע שעברה לי על האתר הקיים הוא קודם באופן אורגני והתחלתי לקבל פניות מלקוחות פוטנציאליים

  שרון שי רואה חשבון Avatar שרון שי רואה חשבון
  מאי 4, 2023

  רמה גבוהה של בניית אתרים. לא סתם אתרים גנריים. יוצאת דופן ביכולת עיצוב. משלבת איכות של גרפיקאית עם מומחיות בתחום בניית אתרים. המלצה חמה.

  חותר תחת Avatar חותר תחת
  אפריל 26, 2023

  המלצה חמה על בנית אתרים אצל נגה אפרתי: נגה בנתה עבורי שני אתרים. הראשון בהם נקרא אושיות הכלכלה oshiot.co.il (את השני אפרסם בקרוב ואז אמליץ עליה בשנית) אני רוצה לציין שתי נקודות בולטות לזכותה: 1. יכולת עיצוב יצירתית. האתר אינו נראה כמו כל האתרים האחרים אלא נהנה מעיצוב יחודי tailor made 2. סבלנות. מכיוון שבתחילת הדרך לא ידעתי בדיוק מה אני רוצה, נאלצתי להתעכב פעמים רבות בתשובות. נגה המתינה בסבלנות ונעתרה ברצון לבקשות שינויים. על אלה ועוד, הערכתי נתונה לה ואני ממליץ עליה בחום. יריב יאירי

  Yariv Yairi Avatar Yariv Yairi
  נובמבר 7, 2021
 • אני ממליצה בחום על נגה אפרתי שמיתגה ובנתה לי אתר מדהים במקצועיות מרבית, נראות מדהימה ובנועם תוך מתן שירות אישי, זמינות ועצות טובות ומועילות מניסיונה הרב בכל הקשור לבניית ותחזוקת אתרים. אני לא מפסיקה לקבל מחמאות על האתר שלי. האתר מעוצב מאוד יפה. יש תוצאות מדהימות תוך תשומת לב מיוחדת לאבטחת האתר. לנגה יש יושרה אישית ומקצועית והיא ניחנה בתודעת שירות מאוד גבוהה, מסירות רבה, עם סבלנות וסובלנות שנדיר להיתקל בהם בימינו. בנועם הליכותיה היא נותנת מענה ותחושה שהיא עובדת מכל הלב והנשמה. בקיצור, ממליצה מאוד.

  Dana Nof Avatar Dana Nof
  ינואר 28, 2021

  בהיותי מראשוני בעלי האתרים באינטרנט כשהוא אך נחת בארצנו,פניתי לגב. נגה אפרתי על מנת שתעדכן אותו מדי פעם ולאחרונה אף כדי שתעשה לו 'מתיחת פנים'. התוצאות היו מעל ומעבר. נגה כבונה אתרים, שולטת היטב בכל רזי המקצוע ואין דבר קשה עבורה. איני עובד בשעות רגילות נגה קשובה בכל שעה וזהו יתרון גדול עבורי. והכל הכל מתוך רוח טובה וסבר פנים מאירות.

  מרים שוחט Avatar מרים שוחט
  ינואר 13, 2021

  לכל המתעניינים בבניית אתר מכל סוג שהוא, נגה אפרתי היא הכתובת. נגה משלבת תכונות רבות שיחד נותנות עבודה מוגמרת לעילא ולעילא. אני מתכוון בראש ובראשונה, מקצועיות, הבנת צרכי הלקוח, סבלנות ואמפתיה אבסולוטית. כולם שיבחו והיללו את האתר שהיא בנתה עבורי. היא תפרה לי חליפה המותאמת בול למידותיי. לכן, ממליץ בכל פה על נגה אפרתי. להלן האתר שלי להתרשמות: https://roniaharoni.com/ רוני אהרוני - מרצה ומורה דרך

  Roni Aharoni Avatar Roni Aharoni
  ינואר 11, 2021
 • ברצוני להודות לך נגה על כל תהליך הקמת האתר שלי. אין מילים בפי להודות לך על הסבלנות, המקצועיות והאמינות אשר ליוו את כל התהליך. תמיד היית קשובה לכל בקשותי לתיקונים או שינויים, תמיד נענית בזמן קצר ותמיד נמצאו פתרונות לכל בעיה או בקשה. בסיום התהליך, קיבלתי הדרכה צמודה ונרחבת לפי מה שקבענו ואף יותר מכך בסבלנות ובמקצועיות. האתר נראה מעולה! לא יכולתי לצפות ליותר מזה! ממליצה לכולם עלייך כבעלת מקצוע מעולה, אמינה וקשובה! רב תודות ? דפנה

  Daphna Laszlo Katzor Avatar Daphna Laszlo Katzor
  ינואר 11, 2021

  נגה היא בעיקר לב גדול, מעבר לידע נוכחת אשה עם סבלנות ורצון להנגיש לך מידע . בתחום זה שהוא קר ומחושב ועוסק במילים ומספרים ידועים מראש, כדאי לפנות לנגה.

  חנה וייס משאש Avatar חנה וייס משאש
  ינואר 11, 2021

  ביום שהתחלתי להדריך טיול בזירות הפשע של תל אביב לפני כעשרים שנים הסבירו לי שלא מספיק להבין בפשע. צריך אתר אינטרנט כדי שיבואו אנשים לטיול. שידכו לי את נגה והאתר שהיא מתחזקת עבורי "בוקי נאה כתב פלילי" היא מערכת השיווק של הפרויקט שלי. בזכות האתר שנגה מתחזקת עבורי אני ממלא גם את הטיולים אל סיפורי המאפיה הסיציליאנית והטיול אל סיפורי הפשע בלונדון. קבלתי עשרות הצעות במהלך השנים לבנות אתר חדש. נשארתי עם נגה.

  בוקי נאה Avatar בוקי נאה
  ינואר 10, 2021

חוות דעת מעמוד הפייסבוק:

[fbrev page_name="בניית אתרים, דפי נחיתה, כרטיס דיגיטלי, עיצוב מודעות" page_id="1432976540257645" page_access_token="EAAVVPjFKgSEBADhZA9GsmuOgwuhCenEreFvZCJVcVNsa79gpuR7Vanp5AZAj5oWzDEXNgy5b4jGhGMJ92tlH4SweEluM6ZCzC02xuCYuewoUKMmLnLA3BDaCYeQx2yS9RG7RLV34dOJZB5awOZAjkq0f0EGLm2UoYZCRWLKXAs0UgZDZD" pagination="7" text_size="120" lazy_load_img=true show_success_api=true open_link=true nofollow_link=true api_ratings_limit="500"]